...

26 polica s polica

Tradicionalni ormari i sustavi za pohranu ormara su masivni, staromodni i nisu uvijek prikladni. Predlažemo da ih zamijenite laganim, elegantnim i funkcionalnim policama s polica.

Konstruktor polica

Glavna ideja iza modularnih zglobnih sustava za pohranu– strukturna lakoća i ergonomija. Za razliku od glomaznih ormara, police za police zauzimaju najmanje prostora, a istovremeno su što prostranije i funkcionalnije. Na policama, prikupljeni u raznim kompozicijama, možete organizirati sve što želite– knjige, CD-ovi i CD-ovi, vinilne ploče, suveniri, obiteljske fotografije.

Moderni modularni sustavi za pohranu opremljeni su otvorenim i zatvorenim odjeljcima, montiranim spremnicima i ladicama u koje se mogu pohraniti dokumenti i osobni papiri. Kada kupujete modularni montirani stalak, unaprijed očekujte što ćete pohraniti na njegove police. Lagani ukrasni dizajni dizajnirani su za malu težinu knjiga ili vaza s cvijećem. Ostali modeli opremljeni su jedinicama za TV i video opremu i sposobni su izdržati težinu do pedeset kilograma.

Police sastavljene od polica– stvarno dizajnersko rješenje za moderan interijer. Izrađene su od drveta, metala, stakla, metakrilata, plastike, a nude se u različitim završnim obradama– obojeni u boju drveta ili obojeni u svijetle boje, imaju široku paletu oblika i konfiguracija. Ponekad se police savijaju pod najnevjerojatnijim kutovima, zahvaljujući kojima postaju nestandardni ukras interijera, osim toga, mogu se pregrupirati i kombinirati u nove fantastične kombinacije.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Kristijan Jurić

    Da li je moguće da su 26 polica stajale na policama? Ili je ovo neka vrsta šale ili greška? Molim vas, pojasnite.

    Odgovori
Dodaj komentare