...

15 staklenih polica modernog stila

Staklene police nisu prikladne samo u kupaonici! Dizajneri rado koriste dekorativni potencijal materijala prilikom stvaranja kolekcija za dnevni boravak, spavaću sobu i druge stambene prostore.

Spremite knjige i teške stvari na drvene police. A staklene police u unutrašnjosti koristite isključivo za uređenje sobe! Nestandardni oblici, zrcalne površine i dekorativna rasvjeta– evo kako izgledaju moderne staklene police. Dizajneri predlažu da ih smjeste u skladbe: u parovima, trojkama, u liniji ili "gnijezdima". I inzistiraju: takve su police same po sebi lijepe– nije preopterećen stvarima. Iako će, ako je potrebno, Kaljeno staklo izdržati bilo koju težinu. A moderne tehnologije čine ih doslovno neraskidivima.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Lea Tomljanović

    Zanima me mogu li dobiti više informacija o ovih 15 staklenih polica modernog stila? Koja je njihova veličina i boja? Jesu li dostupne za prodaju?

    Odgovori
Dodaj komentare