...

25 modela zglobnih polica

Viseće police su i element unutarnjeg uređenja i funkcionalni komad namještaja. Vrijedno je odabrati policu na temelju praktičnih i estetskih razloga.

Sve na policama

Čak i ako kuća ima ormare, svlačionice i druge prostrane sustave za pohranu, teško je bez polica u svakodnevnom životu. Ako želite kombinirati estetiku i funkcionalnost, koristite police na šarkama. Oni će biti na mjestu u bilo kojoj sobi i doslovno transformirati unutrašnjost svojim izgledom.

U spavaćoj sobi polica je korisna za knjige, u dječjoj sobi– za igračke i školske udžbenike. U dnevnoj sobi modularni zidovi rješavaju sve probleme s pohranom, ali ako imate lijepu uslugu, upotrijebite policu na šarkama– lijepe stvari nisu grijeh "razmetati se".

Kada kupujete viseće police, unaprijed razmislite što ćete pohraniti na njih– opterećenje nosača polica mora odgovarati čvrstoći njegove konstrukcije. Za masivnu opremu odaberite snažnu strukturu polica, a u kupaonici za kozmetiku, kreme i šampone bit će dovoljna staklena ili metalna polica, lagana i elegantna, ukrašena rasvjetom i ukrasnim elementima.

Police se razlikuju po policama i posebnim zahtjevima za montirane police– oni su zaseban komad namještaja i moraju odgovarati stilu interijera. Klasične drvene police ukrašene su rezbarijama, završene u bronci, srebru ili zlatu. Police u seoskom stilu za rustikalnu kuhinju jednostavne su, ali šarmantne u namjerno gruboj završnoj obradi.

Najrazličitije police u modernom stilu: mogu imati lakonski dizajn ili mogu biti nešto posebno. Dakle, na fotografiji našeg izbora vidjet ćete i linearne visoke police izrađene od metala, stakla, drveta, obložene kožom i uvijene u spiralu, vijugave ili cik-cak višeslojne strukture višebojnih monoblokova.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Ana Maric

    Koje su dimenzije i materijali tih zglobnih polica?

    Odgovori
Dodaj komentare