...

13 minijaturnih polica za kupaonice

Staklo, metal, plastika, u modernom i klasičnom stilu-neophodan su dodatak za male kupaonice i moderan element dizajna.

Polica spašavanja

Nije moguće postaviti viseći ormar ili podni modul za odlaganje u svaku kupaonicu– nedostatak snimke utječe. Ali viseće police ponekad postaju pravi spas. Prvo, jer su kompaktni i zauzimaju najmanje prostora. I drugo, jer izgledaju stilski i mogu se koristiti kao element dizajna interijera kupaonice.

Možete pokupiti originalne police za kupaonicu, ukrašene u bilo kojem stilu. Proizvodi u modernom stilu odlikuju se elegancijom i lakonskim dizajnom, klasični modeli elegantno su dizajnirani i teško ukrašeni– koristeći kovrčave pričvršćivače, pozlaćene dijelove, kristale.

Male police izrađene su od stakla, metala, plastike, keramike, pa čak i umjetnog kamena. Možete ih kupiti u kompletu kupaonskog pribora ili pojedinačno. Unatoč činjenici da su viseće police minijaturne, uspješno dokazuju svoju funkcionalnu održivost. Neki se modeli nadopunjuju držačima za boce i dozatore s tekućim sapunom, drugi se kombiniraju s tračnicom za ručnike.

Police u obliku spremnika i košara za kupaonski pribor vrlo su prikladne: iako su male, prostrane su, krpe i staklenke šampona neće pasti s njih. Također možete kupiti cijeli odjeljak za pohranu s policama"džepova" – u njima možete pohraniti sve što se nalazi u kupaonici, uključujući četkice za zube, cijevi paste, češljeve, škare i staklenke s kremom.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Ante Matić

    Zanima me gdje mogu pronaći ovih 13 minijaturnih polica za kupaonice? Jesu li dostupne u trgovinama ili online? Ako imate preporuku za pouzdanu trgovinu ili internetsku stranicu, molim vas podijelite!

    Odgovori
Dodaj komentare