19 staklenih polica

Želite nenametljivo diverzificirati atmosferu dnevnog boravka, spavaće sobe ili radne sobe? Odaberite stakleni stalak u unutrašnjosti u pravom stilu: uspješno kombinira funkcionalnost i dekorativnost.

Staklene konstrukcije

Neobična i zanimljiva alternativa tradicionalnim policama za dom mogu biti staklene police. Što su ove strukture namještaja, pokazuje naš urednički izbor fotografija. Staklo– izvanredan ukrasni materijal, proizvodi izrađeni od njega uvijek izgledaju izvanredno i savršeno se uklapaju u moderan interijer. Staklene police– nije iznimka.

Ako trebate stvoriti izražajan naglasak u sobi, zadržati osjećaj slobodnog prostora i svjetlosti, dati interijeru moderan šik, slobodno kupite stakleni stalak– savršeno će se nositi sa svakim od gore navedenih zadataka. Stakleni stalak izgledat će organski u minimalističkom ili high-tech okruženju, pogotovo ako odaberete proizvod s izraženom industrijskom estetikom. Za klasični ukras možete pokupiti elegantne i lagane staklene police za dom, ukrašene kovanim metalnim elementima i drugim ukrasnim užicima.

Konfiguracije i oblici polica za dom su različiti: kvadratna i okrugla kućišta, police na više razina, duljina bilo koje duljine. Proizvodi se pomiču na zidove ili montiraju na njih, postavljaju se u razmak između poda i stropa, koriste se ne samo kao sustavi za pohranu, već i unutarnje pregrade. A budući da smo spomenuli funkciju skladištenja, valja napomenuti da su staklene police stabilne, čvrste i prostrane unatoč vizualnoj krhkosti.

Police i kuhinjske jedinice


Stalak za police+ od interneta

Kuhinja 04-02-02

Kuhinja Avance od Leicht
Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Ana Katić

    19 staklenih polica? Za što će vam toliko polica? Imate li toliko predmeta koje želite izložiti ili skladištiti? Možete li mi dati više informacija o tome kako planirate koristiti te police?

    Odgovori
Dodaj komentare