...

12 modela stolova za knjige za kuhinju

Prilično je teško iznenaditi stolom-knjigom. Međutim, uspjeli smo pronaći za vas ne samo "klasične", već i vrlo netrivijalne modele.

Nepotrebno je reći da je kuhinjski stol knjiga– stvar u našim skromnim Hrvatskim apartmanima je nezamjenjiva. Apstraktno govoreći, prilično je teško iznenaditi takvim transformatorskim stolovima, jer su naše bake uživale Popularnost sklopivih kuhinjskih stolova… Međutim, oni bi bili oduševljeni modernim modelima, jer ideja dizajna ne stoji mirno.

Dakle, činilo nam se zanimljivim kuhinjski stol-knjiga Amapa iz Tvornice Amapa, čiji je dizajn nadahnut Arapskim folklorom. Ovaj nevjerojatan transformatorski stol laganim pokretom ruke pretvara se u punopravni stol za blagovanje, otkrivajući svijetu nebrojeno blago koje je zasad skrivao u presavijenom obliku.

Ništa manje zabavan model– stolna računala tvrtke. Uz pomoć svojih"krilatih" elementi ovaj stilski sklopivi stol za kuhinju može se pretvoriti u dva računa u prilično prostran stol, na kojem se lako može smjestiti tročlana obitelj i nekoliko gostiju.

Ima se čemu diviti i ljubiteljima klasike, uzmite barem stol T632 iz Interneta, vješto Ukrašen ručno izrađenom intarzijom… Dakle, uđite, pogledajte, nemojte se sramiti.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Nina Tomić

    Imate li preporuku za bilo koji od tih modela stolova za knjige za kuhinju? Koje su njihove prednosti i mane? Kako se mogu prilagoditi različitim veličinama i stilovima kuhinja? Hvala vam unaprijed na odgovoru!

    Odgovori
Dodaj komentare