...

13 modela stolova za blagovanje i kavu

Želio bih stvoriti udobnu blagovaonicu u dnevnoj sobi, ali nema dovoljno prostora? Problem će riješiti stolić za kavu koji se pretvara u stol za blagovanje.

Trenutna transformacija

U dnevnoj sobi– najveća i najljepša soba u kući– uvijek je lijepo ručati i večerati sami ili u društvu prijatelja koji su zavirili u svjetlost. Ali sjedenje s zdjelom juhe na kauču jednostavno je neetično. Za obroke u dnevnoj sobi osiguran je poseban namještaj– blagovaonski stol, prilično glomazan komad namještaja. Kako ne bi narušili ergonomiju interijera, umjesto toga, bolje je kupiti stol za kavu za kavu.

Glavna prednost transformatorskog stola za kavu– to je kompaktnost. A druga jednako vrijedna kvaliteta– sposobnost konstruktivne promjene. Transformatorski stolić za kavu tradicionalno se može staviti ispred sofe ili za njega pronaći mali "flaster" kraj prozora, u kutu sobe.

U normalnom stanju, transformatorski stolić za kavu je nizak, opremljen minijaturnom pločom stola. Ako je potrebno, može se pretvoriti u punopravni transformacijski stol za blagovanje u dva broja povećanjem visine donjeg okvira i širenjem ili širenjem radne površine. Prilikom odabira blagovaonskog stola transformatora, trebali biste obratiti veliku pozornost na mehanizam transformacije. Križne sklopive noge, mehanizam za podizanje plina, rotirajuća ploča stola– odaberite model transformatorskog stola koji će vam biti prikladan za upotrebu.

Transformatorski stolić za kavu– to nije samo promišljena funkcionalnost, već i originalna estetika. Izrađen od lakiranog drveta ili pocinčanog metala, transformatorski stol uvijek izgleda aktualno. A dizajnerske značajke daju mu još veću originalnost: transformatorski stol može biti pravokutni, okrugli, kvadratni, na nogama ili središnjem donjem okviru.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Karlo Kovačić

    Imate li u ponudi stolove za blagovanje i kavu u različitim stilovima i materijalima?

    Odgovori
Dodaj komentare