...

25 polica za knjige dizajnera

Lagana, izvanredna, dizajnerska polica izvrstan je način osvježavanja poznatog, ustaljenog interijera spavaće sobe ili dnevnog boravka.

Namještaj za knjige

Planirali ste stvoriti moderan, koncizan, ultra moderan interijer kod kuće i razmišljate kakav namještaj kupiti za opsežnu kućnu knjižnicu? Bolje je odmah odbiti konzervativne masivne ormare– neće se uklopiti u estetiku ažuriranog doma. Slobodno odaberite dizajnerske police za knjige– lagani, elegantni dizajni, karakterizirani izražajnom originalnošću.

Izbor fotografija upoznaje vas s dizajnerskim policama za knjige. Postoje stalci bilo koje veličine, izrađeni od poznatih i inovativnih materijala. Prilikom odabira dizajna polica usredotočite se prvenstveno na veličinu svoje knjižnice. Vlasnici impresivnih zbirki knjiga trebali bi se usredotočiti na velike zidne police za knjige opremljene jakim, prostranim policama.

Ako je stalak za vas više dizajnerski užitak nego mjesto za pohranu knjiga, Odaberite izvanredan proizvod, na primjer, s nasumično raspoređenim policama, izrađenim od stakla, mesinganih cijevi, opremljenim zamršeno zakrivljenim nosačima ili jednostavno istaknutim svijetlom bojom ili neobičnim dekorom. Ovaj stalak ukrasit će sobu, ali neće vas ni funkcionalno iznevjeriti– knjige i suveniri na njemu bit će sigurni i zdravi. I, naravno, odaberite dobro mjesto za svoj stalak. Ako ga ne želite gurnuti uza zid, kupite otočni model i koristite stalak kao unutarnju pregradu.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 3
  1. Krešimir

    Da li knjige moraju biti specifičnih dimenzija za ovu policu ili mogu biti različitih veličina i oblika?

    Odgovori
  2. Luka

    Koje su dimenzije i materijali dostupni za ovu policu za knjige? Također, može li se prilagoditi da odgovara određenom prostoru ili je dostupna samo standardna veličina? Hvala!

    Odgovori
  3. Domagoj Matijašević

    Koje su dimenzije tih polica za knjige?

    Odgovori
Dodaj komentare