...

24 police za knjige

Izrađene su od prirodnog drva, tamburata i MDF-a, ukrašene staklenim umetcima, lijevanim okovima, intarzijama, nadopunjene pozadinskim osvjetljenjem, završene lakom i voskom. Napravite svoj izbor!

Za kućnu knjižnicu

Drvena polica za knjige izgledat će sjajno u dnevnoj sobi ili u kućnom uredu. Ako ste vlasnik impresivne knjižnice, tada je prostrani ormar s jakim policama jednostavno neophodan: iza njegovih ostakljenih vrata vrijedne rabljene knjige neće skupljati prašinu i, kao rezultat, ostat će dobro i dugo vremena.

Mali, ali atraktivan ormar za police može se pokupiti čak i u spavaćoj sobi i kuhinji. Ove sobe također imaju što pohraniti– omiljeni, često čitani romani, kuharice. Iz asortimana koji danas nude proizvođači namještaja za vlasnike knjižnica, Možete odabrati modularni sustav, policu za knjige, vitrinu s ostakljenom fasadom, veliki zid, malu policu za knjižnice, veliki zid ili tradicionalnu policu za knjige, ormar s kliznim ili zglobnim vratima, ladicama i nišama.

Planirate pohraniti nešto drugo u ormar osim knjiga? Potražite model s ladicama– u njima možete zaključati dokumente ključem, a u otvorene odjeljke možete smjestiti obiteljske fotografije i suvenire. Razmislite treba li vašem ormaru pozadinsko osvjetljenje kako bi trebalo izgledati– jednostavno ili luksuzno?

Skupi ormari izrađeni su od vrijednih sorti masivnog drveta, drvo je tonirano u različite nijanse, patinirano. Da bi se poboljšala svojstva i izgled, materijal se tretira prirodnim pčelinjim voskom, lakovima, bojama izvrsnih nijansi. Kao dekor namještaja koriste se arhitektonski elementi, lijevani okovi od bakra i bronce, intarzija, ostakljenje.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Martina Radić

    Koji je najbolji način organiziranja 24 police za knjige?

    Odgovori
Dodaj komentare