...

16 stolova za posluživanje na kotačima

Stol na kojem možete prevoziti hranu i piće vrlo je zgodna stvar. Ako ga kupite, uskoro ćete se zapitati kako ste se prije snašli bez njega. Nudimo vam samo uspješne modele.

Stolovi za posluživanje najčešće imaju višeslojni dizajn. To im omogućuje da budu prilično kompaktni i da u itovremeno drže veliku količinu hrane. U ovom izboru fotografija pronaći ćete samo stolove za posluživanje na kotačima – 16 zanimljivih modela.

U modernom stilu

Dizajnerski modeli. Ogromni kotači ili sitni valjci; dvije, tri ili šest razina; stacionarni ili sklopivi dizajn– dizajneri dolaze s, a proizvođači proizvode razne stolove za posluživanje. Možete kupiti model od stakla, plastike, metala, bilo koje boje i veličine. Odaberite!

Najlakši način za pronaći u prodaji stol na kotačima, izrađen u modernom stilu. Na raspolaganju vam je ogroman broj opcija i širok izbor dizajna.

U klasičnom stilu

Za luksuzne interijere. Neke tvornice točno kopiraju povijesne uzorke, dok druge proizvode vlastite modele stolova za posluživanje. Što je bolje? Na vama je. Pogledajte ove fotografije iz našeg izbora.

Kada kupujete stol za posluživanje na kotačima u klasičnom stilu, vrlo je važno točno odabrati nijansu drveta od kojeg je najčešće izrađena baza modela. Trebao bi se točno podudarati s tonom ostatka namještaja u unutrašnjosti sobe.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Martina Radić

    Imate li u ponudi stolove na kotačima koji mogu poslužiti za različite namjene? Trebam stolove koji su praktični za korištenje u restoranima ili na događanjima. Koliko kg mogu izdržati i da li se mogu preklopiti radi lakšeg skladištenja? Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare