...

26 barskih stolica za kuhinju

Od kojih su materijala izrađene barske stolice? Postoje li klasični modeli ili su barske stolice zasigurno moderan stil? Odgovaramo na ova i druga pitanja.

Za kuhinju s šankom

Barski pult– element mnogih modernih kuhinjskih interijera. A ako postoji pult, onda su vam potrebne visoke barske stolice za kuhinju. Nije važno u kojem je stilu uređena vaša barska zona– moderno, klasično ili rustikalno. Među barskim stolicama za kuhinju koje nude moderni proizvođači postoje modeli za svaki ukus.

Klasična barska stolica– to je proizvod s okvirom od prirodnog drva. Može biti ukrašen otvorenim ili figurativno izrezanim leđima. Sjedalo je prekriveno tkaninom vezenom uzorcima ili pravom kožom. Poseban šarm stolici daje prekrasno stopalo– zakrivljena, ukrašena rezbarijama i nadopunjena pronogom nogom.

Barske stolice za kuhinju u modernom stilu– to su modeli izrađeni od masivnog drveta, metala, plastike, laserski rezanog akrila. Stolice na jednom nosaču često su opremljene mehanizmom za podizanje plina, tako da osoba koja sjedi može prilagoditi razinu visine sjedala. Za male prostore možete odabrati modele koji se mogu slagati– ako je potrebno, mogu se složiti i staviti u kut.

Dizajn barske stolice može se kombinirati s metalnim nosačem i plastičnim sjedalom. Barske stolice iz Rattana savršeno će se uklopiti u unutrašnjost Etna. Ako je tvrda barska stolica– nije vaša opcija, odaberite mekani model, sa sjedalom prekrivenim kožom ili tkaninom. Danas proizvođači nude sjedala za svaki ukus– rotirajući i nepomični, sa ili bez naslona za ruke, s visokim i niskim leđima ili uopće bez njih, nadopunjeni mekim uklonjivim jastucima. Mnogi se modeli mogu koristiti ne samo kod kuće, već i na otvorenom. Odaberite"svoje" opcija!

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Matija Živković

    Zanima me gdje mogu naći 26 baršunastih stolica za kuhinju? Imate li neku preporuku ili možda znate trgovinu koja ima veliki izbor? Hvala vam unaprijed na pomoći!

    Odgovori
Dodaj komentare