...

20 barskih stolica od drveta

Mogu biti različiti, uključujući-drveni. Koje modele drvenih barskih stolica danas nude proizvođači namještaja?

Barska stolica u zastupljenosti većine– ovo je vrsta metalne konstrukcije bez naslona i naslona za ruke, na kojoj je nemoguće dugo sjediti. Takvu je povezanost lako objasniti: upravo su takve barske stolice obložene većinom gradskih ustanova. I s razlogom. Barska stolica, za razliku od fotelje ili stolice za blagovanje, nije namijenjena pružanju udobnosti i zadržavanju posjetitelja. Služi kao privremeno utočište, da tako kažem: čučanj– plaćeno– otišao dalje. Međutim, raspon barskih stolica nije ograničen gore navedenim dizajnom.

Barske stolice mogu biti vrlo različite, a izrađene su od različitih materijala. Uključujući– od drveta. Drvene barske stolice mogu izgledati poput punih drvenih stolica na"žirafama" noge. Mogu imati leđa, naslone za ruke, presvlake… Općenito, ni na koji način nije inferioran u odnosu na kućne fotelje.

Još jedna varijacija na temu drvene konstrukcije bara– «izduženo" verzija
neki ugledni model, na primjer, bečka stolica. Takav primjerak trake– nalaz za monogamne u dizajnu. Ljubiteljima skandinavskog interijera savjetujemo da obrate pažnju na drvene barske stolice a la "šumski panj", kao i na dugonoge stolice. Takvi lakonski modeli oduševit će ljubitelje eko dizajna.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Ema Rogić

    Da li možete reći više o tim barskim stolicama od drveta? Kakva im je cijena? Koje vrste drva su korištene u njihovoj izradi? Jesu li udobne za sjedenje? Imate li ih trenutno na skladištu ili je potrebno naručiti? Hvala vam unaprijed na odgovorima!

    Odgovori
    1. Josip

      Barske stolice od drveta su vrlo elegantne i moderne. Cijena se razlikuje ovisno o modelu, ali kreće se u rasponu od 500 do 1000 kuna po komadu. Korišteno je visokokvalitetno drvo hrasta ili bukve u njihovoj izradi, što im daje izdržljivost i dugotrajnost. Stolice su ergonomski oblikovane i vrlo udobne za sjedenje. Trenutno ih nemamo na skladištu, no moguće ih je naručiti po vašim željama i potrebama. Hvala vama na interesu, slobodno se obratite za dodatne informacije ili narudžbu.

      Odgovori
Dodaj komentare