...

13 stolića u klasičnom stilu

Mnogi proizvođači nude nadopunu tapeciranog namještaja elegantnim stolićem za kavu u klasičnom stilu. Međutim, stol se može kupiti zasebno – evo primjera.

Gotovo sve tvornice namještaja proizvode stoliće za kavu. Ali koji će se model uklopiti u vaš interijer? Predlažemo da odaberete klasični stol od 11 opcija uključenih u urednički izbor fotografija.

Strogi klasici

Pažnja– na obrascu. Klasični stolić za kavu– uopće nije nužno model koji šokira svojim dekorom. Luksuz često leži u čistoći linija, kombinaciji prirodnih materijala, mat sjaju radne površine. Za vas smo odabrali upravo takve modele– talijanski stolići u strogom klasičnom stilu.

U Rusiji možete kupiti klasične stoliće za kavu gotovo svih europskih marki. Ako model koji vam se sviđa nije u skladištu prodavatelja, možete ga naručiti iz kataloga.

Pompozni klasik

Središte kompozicije. Stolić za kavu može biti glavni vrhunac vaše dnevne sobe, točka privlačenja pogleda– dovoljno je odabrati privlačan, nezaboravan model. Postoji mnogo mogućnosti dekora: rhinestones, Pozlata, umetci itd. Ocijenite!

Elitni stolići za kavu često se izrađuju u takozvanom stilu palače ili baroknom stilu. Takvi su modeli popularni u našoj zemlji.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Andrija

    Gdje mogu pronaći 13 stolića u klasičnom stilu?

    Odgovori
  2. Ante Galić

    Koji su materijali i boje koji se najčešće koriste u klasičnim stilskim stolićima?

    Odgovori
Dodaj komentare