...

15 zidnih polica

Izvrsno mjesto za pohranu potrebnih stvari i vrijednih suvenira, umjetničkih predmeta i lijepih gizmosa. Oni sami često djeluju kao primjetan element uređenja interijera.

Moderne zidne police mogu djelovati kao ukrasni element, stalak za umjetnički predmet ili obavljati utilitarnu ulogu, istodobno naglašavajući stil interijera svojim dizajnom.

Danas trgovine i saloni nude police na zidu svih stilova– od klasične do hi-tech. Ljubitelji minimalizma cijenit će plutajuće staklene police, a sljedbenici klasika zasigurno će voljeti rezbarene police-konzole izrađene od masivnog drveta.

Izbor je jednako bogat u pogledu funkcionalnih značajki zidnih polica. Stoga neće biti teško pronaći model koji odgovara unutrašnjosti stana i koji zadovoljava potrebe njegovih stanovnika. Otvorene zglobne police odlikuju se "pristupačnošću" & # 40; predmeti na njima uvijek su pri ruci & # 41;, zatvorene police sa staklenim vratima služe kao izvrsno mjesto za pohranu posebno vrijednih predmeta i koriste se kao izlog. Zidne police mogu igrati ulogu noćnog ormarića, konzole ili toaletnog stolića– sve ovisi o vašoj mašti i odabranom modelu.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Lea Rukavina

    Imate li 15 zidnih polica dostupnih za prodaju? Koji su dimenzije polica? Mogu li se koristiti za knjige ili za dekorativne predmete? Kakva je njihova boja i materijal? Gdje se mogu vidjeti i kupiti? Hvala!

    Odgovori
    1. Josip

      Da, imamo 15 zidnih polica dostupnih za prodaju. Dimenzije polica su 60cm x 20cm. One se mogu koristiti kako za knjige tako i za dekorativne predmete. Boja polica je bijela, a izrađene su od čvrstog drva. Možete ih vidjeti i kupiti u našoj trgovini koja se nalazi na adresi ulica 123. Hvala!

      Odgovori
Dodaj komentare