...

19 modela drvenih polica za dom

Stalci se proizvode kao neovisni komad namještaja ili u obliku zasebnih montažnih elemenata. Urednički izbor fotografija daje ideju o raznolikosti njihovih vrsta i različitosti dizajnerskih rješenja.

Police– to su ergonomski dizajni bez kojih je teško učiniti u modernom interijeru. U funkcionalnom smislu, svi modeli regala su manje-više slični. Ali raznolikost njihovih vrsta je impresivna. Razlikuju se po mjestu ugradnje & # 40; Podni i zglobni & # 41;, u obliku & # 40; kutni i linearni & # 41;, strukturno & # 40; police na policama, set odjeljaka, boiserie ploče & # 41; i, naravno, po dizajnu.

Police za dom treba odabrati, usredotočujući se na količinu stvari koje namjeravate pohraniti u njih, stil interijera i značajke sobe. Drveni stalci u unutrašnjosti radne sobe omogućit će vam da napustite glomazne ormare. Ako posjedujete bogatu kućnu knjižnicu, odaberite drvene police s čvrstim širokim policama od punog drveta. Dekorativni drveni stalci ukrasit će Dnevne sobe u klasičnim stilovima– modeli od obojenog hrasta, ugravirane bukve ili oraha ukrašeni su rezbarijama na fasadi, opremljeni stiliziranim nogama i vješto ugrađenom rasvjetom. Kućne police pomažu u rješavanju problema zoniranja– u tu svrhu koriste se otočni modeli: takvi regali nemaju stražnji zid za pristup svjetlosti u zonu koju su odvojili.

Drvene police za dom najčešće se sastoje od polica i nosača na koji su pričvršćene. Međutim, police u nestandardnim policama za dom nisu uvijek pravokutne i vodoravne. Ovalni, dijamantni, savijeni, smješteni su pod kutom prema podu ili presavijeni u asimetrični uzorak.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Dora Babić

    Koji model drvenih polica za dom biste preporučili za prostorije s minimalističkim stilom?

    Odgovori
Dodaj komentare