...

20 igraćih stolova

Nakon intenzivnog radnog dana, lijepo je okupiti društvo za igranje pokera ili preferencija, pozvati prijatelja na partiju šaha. Nije potrebno ići u klub: Nabavite stol za zalagaonice!

Lombertov stol, izumljen u Francuskoj za vrijeme vladavine Louisa izaslanika, u početku je izgledao kao najobičniji stol, ali samo tapeciran zelenom tkaninom. U to su se vrijeme samo stolovi s kartama nazivali langobernima. Moderni stolovi za igre nude se s uklonjivim i zamjenjivim vrhovima za različite vrste igara & # 40; šahovsko polje mijenja se u"kartaško" zelena Tkanina & # 41;; modeli su funkcionalno zasićeni raznim ladicama i odjeljcima, ponekad imaju sklopivi mehanizam, za jednostavno skladištenje u sklopljenom obliku. Često se stol za zalagaonice pretvara u univerzalni stolić za kavu. Kao što možete vidjeti iz naše kolekcije fotografija, ne samo da se"klasični"bave proizvodnjom namještaja za igre tvornice, ali i proizvođači namještaja u modernom stilu.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Fran

    Koliko različitih igara se može igrati na ovih 20 igraćih stolova?

    Odgovori
  2. Dario Kovačević

    Koliko različitih igara može se igrati na tim 20 igraćim stolovima?

    Odgovori
Dodaj komentare