...

15 stolova s prekrasnim vrhom

Countertop je izraz same suštine stola. Osim toga, ona može postati njegov glavni ukras. U našem izboru fotografija – modeli stolova s prekrasnim vrhovima.

Stolnjak dolje!

U sovjetska vremena bilo je uobičajeno prekrivati stolnjake ne previše profinjenim radnim površinama. Sada se stolnjak može sigurno prevesti u kategoriju "relikvija prošlosti", ili smatrati kulturnom baštinom retro stila. Uostalom, Moderni stolovi uglavnom imaju radne površine, koje ni u kojem slučaju ne bi trebale biti skrivene ispod stolnog Tekstila.

Pogledajte fotografije countertopsa koje smo odabrali kako biste se uvjerili u umjetnički sjaj countertopsa izrađenih od različitih materijala. Izbor materijala i dekor u proizvodnji vrhova diktiraju nijanse stila. Za njihovu proizvodnju industrija namještaja koristi ne samo bogat asortiman sirovina– staklo, kamen, drvo, plastika, akril– ali i najnovije tehnologije. Na primjer, stolne ploče izrađene od dva lista stakla s filmom leće između njih, što čini površinu prozirnom"dubokom" i stvara kaleidoskopski efekt, podsjeća na staklo na pročeljima venecijanskih palača stoljeća u Kini. Svaki od gore navedenih materijala ima jedinstvenu estetiku.

Tradicionalni oblici stola za stolove– krug, ovalni, pravokutnik. Ali dizajnerski modeli mogu se pohvaliti geometrijski složenim konturama.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Ivan Pintarić

    Koje vrste materijala koristite za vrhove tih stolova?

    Odgovori
Dodaj komentare