...

30 neobičnih stolova za blagovanje

Blagovaonski stol značajan je element interijera. Hoće li to biti jednostavno i skromno, ili obrnuto, izuzetno šareno, ovisi o vama. Mi smo, pak, spremni ponuditi 26 mogućih opcija stolova za svaki ukus i boju.

  • iz 30

Običaji— ne!

Blagovaonski stol— to je bez sumnje značajan komad namještaja. Bilo da se radi o blagovaonskom stolu za kuhinju ili stolu čije je mjesto registracije dnevni boravak— često postaje središte obiteljske aktivnosti, a osim toga, prilično je velik i uočljiv unutarnji objekt. Dakle, ako stol za blagovanje izgleda privlačno, interijer će od toga imati samo koristi.

Ne samo stolić za kavu može imati visok stupanj dekorativnosti. Stoga smo odabrali fotografije blagovaonskih stolova na kojima su predstavljeni modeli rođeni iz nasilne mašte dizajnera i realizirani uz pomoć tradicionalnih i inovativnih tehnologija i materijala.

Donji okvir najčešće je glavni ukras blagovaonskog stola. Središnji, križni ili četveronožni, drveni, stakleni, metalni ili kameni— uvija se u kuglu, savija se pod najnevjerojatnijim kutovima, izgleda poput skulpture, složene geometrijske figure ili arhitektonske strukture. Countertop također ne zaostaje: ako ima oblik poznatog kruga ili četverokuta, tada će sigurno biti izrađen od egzotičnih sirovina— Murano staklo, drvo Venge, Carrara mramor, a osim toga, oduševit će vas šarenim dekorom i bojama.

Kao što možete vidjeti na fotografiji stolova za blagovanje: prema namjeni, po izgledu mogu postati glavni dizajnerski naglasak interijera. Prilikom odabira blagovaonskog stola za kuhinju ili dnevni boravak, ne trebate žuriti, za početak biste trebali pogledati mogući veći broj foto odabira.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Stjepan Čulić

    Ovo je zaista zanimljiv tekst o 30 neobičnih stolova za blagovanje! Osobno sam jako zainteresiran za dizajn i inovacije i ovi stolovi izgledaju vrlo intrigantno. Moje pitanje je: Postoji li mogućnost da se ovi stolovi mogu kupiti i koristiti u kućanstvu ili su oni samo za izlaganje u javnim prostorima? Hvala vam unaprijed na odgovoru!

    Odgovori
Dodaj komentare