...

25 drvenih modela dječjeg namještaja

Prilikom odabira namještaja za dječju sobu, pitanje od kojeg materijala treba napraviti set postaje posebno relevantno. Odabir dječjeg namještaja izrađenog od drveta-lijep, praktičan i izdržljiv.

Sve od drveta

U dječjoj sobi želim stvoriti posebnu atmosferu– ugodan, lagan i udoban. Da biste bili uspješni u oblikovanju interijera, odaberite drveni set. To može biti klasični dječji namještaj od prirodnog drva, koji se odlikuje sofisticiranim i sofisticiranim, ali uvijek aktualnim dizajnom. Ili moderni drveni dječji namještaj– jednostavnija u smislu estetike, funkcionalna i utilitarna, ali i vrlo atraktivna.

Naš izbor fotografija prikazuje dječji drveni namještaj– pojedinačni komadi namještaja i cijele garniture izrađene od niza. U djevojčinoj sobi možete kupiti klasični namještaj obojen netoksičnom bojom u nježnim pastelnim nijansama– krevet s figurativno izrezbarenim naslonom, graciozan stol, ormar s izrezbarenom fasadom, u koji će stati sve odjeće male princeze. Namještaj može biti ručno oslikan cvjetnim i bajkovitim motivima.

Dječak će najvjerojatnije preferirati namještaj u stilu zemlje– tamno ili svijetlo neobojeno drvo. Da bismo stvorili posebno raspoloženje, unutrašnjost dječjeg vrtića nadopunjujemo zanimljivim dodacima, na primjer, gusarskom škrinjom u kojoj će dječak čuvati svoje blago– igračke. A možete odabrati namještaj posebnog dizajna koji izaziva povezanost s brodskom kabinom.

Netko će možda više voljeti odabrati komade namještaja odvojeno, sastavljajući kolekciju od njih: stol za crtanje, sličan divokozi, čija se radna ploča može zalijepiti flomasterima, klupa– jednorog, neobične stolice u bajkovitom stilu, prostrane police, pa čak i takav specifičan komad namještaja kao tajnica.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Ivana Rukavina

    Gdje mogu pronaći te 25 drvenih modela dječjeg namještaja? Jesu li dostupni u trgovinama ili možda na internetu?

    Odgovori
Dodaj komentare