...

25 modernih dvosjeda

Sve u jednom rješenje za dom i ured. Jednako će dobro izgledati i u dnevnoj sobi i u radnoj sobi ili recepciji.

Teško je povjerovati, ali nekada je kauč bio luksuz koji si malo tko može priuštiti. Sada se ovaj predmet može naći u bilo kojem interijeru. To se posebno odnosi na moderne dvokrevetne sofe. Kauč za opuštanje gotovo je neophodan i u dnevnom i u radnom prostoru.

Među glavnim prednostima takvih modela su– kompaktnost. U malom dnevnom boravku ili spavaćoj sobi sofe s tri i četiri sjedala izgledale bi previše glomazno. A dvokrevetne– ne oduzimaju dodatne metre iz prostora i istodobno pružaju istu udobnost kao i njihova "velika braća".

Lakonski dizajn modernih dvokrevetnih sofe omogućuje vam da ih koristite u uredskim prostorima. Najbolja opcija za njih su neotvorene kožne sofe s ravnim leđima i bez naslona za ruke.

A za dom su prikladnije moderne dvokrevetne sofe– ne sklopivi, sa zakrivljenim ili naslonjenim naslonom, podstavljenim sjedalom i naslonima za ruke. Dodatni elementi dizajna, u pravilu, su ukrasni jastuci. No, glavni naglasak proizvođača dvostrukih sofe je na obliku tijela ili nogu i boji presvlake. Slike sofe u našem izboru pomoći će vam da napravite pravi izbor!

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Leona Vuković

    Koji su točno modeli dvosjeda koji se smatraju modernima?

    Odgovori
Dodaj komentare