...

12 staklenih stolova za posluživanje

Poslužite kavu u dnevnoj sobi ili dostavite doručak u krevet obično nam pomažu stolovi za posluživanje. Naš izbor fotografija prikazuje raznolikost modela ovih bez sumnje korisnih i elegantnih predmeta za kućanstvo.

Posluženo ukusno

Ponekad stvarno želite jesti izvan kuhinje, na primjer, sjedeći za stolom ispred računala. Slažete se, nošenje hrane u tanjurima ili na pladnju nije baš prikladno i estetski ugodno. Stolovi za posluživanje savršeno se nose s ovom funkcijom– lagani moduli opremljeni kotačima za jednostavno kretanje. Obično stolovi za posluživanje imaju dva ili tri"kata". Zbog svoje izvanredne prostranosti omogućuju vam isporuku poslastica za nekoliko ljudi odjednom. Stolovi za posluživanje prikladni su za upotrebu kao mobilna kafeterija ili mini bar koji će na zahtjev i u najkraćem mogućem roku dostaviti sve što je potrebno gostima okupljenim u dnevnoj sobi ili u kućnom kinu oko stolića.

Osim funkcionalnosti, stakleni stolovi za posluživanje cijenjeni su zbog svoje dekorativnosti. Izgledaju elegantno, zahvaljujući čemu lako postaju stvarni ukras interijera. Unatoč prividnoj krhkosti, stakleni stolovi za posluživanje mogu izdržati značajna mehanička naprezanja. Činjenica je da"podovi" stolovi za posluživanje izrađeni su od kaljenog stakla.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Dominik Mihaljević

    Imate li dostupne slike ili dodatne informacije o tim staklenim stolovima za posluživanje? Želim saznati više o njihovom dizajnu i karakteristikama.

    Odgovori
Dodaj komentare