...

15 najboljih spavaćih soba u klasičnom stilu

Klasika je opet relevantna: interijeri palača u vašoj spavaćoj sobi. Muzejski eksponati nadahnjuju dizajn spavaće sobe.

Spavaća soba u klasičnom stilu ne može izgledati jeftino. Fotografije interijera spavaće sobe prikazuju prirodno drvo ili furnir plemenitog podrijetla, ručno rezbarene, pozlaćene i brončane. Karakteristični znakovi stila– masivnost namještaja, glatke linije, mirne boje. Glavno mjesto u klasičnoj spavaćoj sobi zauzima krevet. Prostrana i udobna, ukrašena je tapeciranim uzglavljem i ukrasnim šavom. Rešetke, banketi, stolice s medaljonima bliski su svojim povijesnim prototipovima. Fotografije interijera spavaće sobe podsjećaju na slike palača, nije slučajno što su drevni primjerci i muzejski eksponati često nadahnuti za stvaranje novih dizajnerskih projekata.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Anja Šimić

    Koje su to karakteristike koje čine ove spavaće sobe najboljima u klasičnom stilu? Kako se mogu uklopiti u različite interijere i koje su njihove posebne prednosti? Jesu li ove sobe prilagođene suvremenim potrebama i trendovima? Također, ima li mogućnosti personalizacije ovih spavaćih soba ili su već definirane u skladu s klasičnim stilom? Hvala na odgovorima!

    Odgovori
Dodaj komentare