...

24 police za knjige

Lagana polica dobra je alternativa masivnoj polici za knjige. Koristite ga kao sustav za pohranu, razdjelnik prostora, pomoćni stolić ili čak … puf.

Dodatne značajke

Jedna od glavnih karakteristika modernog namještaja– to je funkcionalnost. Police za knjige i police– nije iznimka, dizajneri i dizajneri namještaja pristupaju njihovom stvaranju s priličnom dozom pragmatizma. Kao rezultat toga, police za knjige nisu dobre samo kao sustavi za pohranu.

Po vlastitom nahođenju možete odabrati model stalka koji će igrati gotovo bilo koju ulogu u unutrašnjosti– omogućit će vam da podijelite sobu na funkcionalna područja, postat će prikladan minibar koji će vam uvijek biti pri ruci. Niske police na kotačima dobre su kao stolići za kavu ili noćni ormarići. Možete čak pronaći i stalak s mekim vrhom– napravit će izvrstan puf.

Zanimljivi i prikladni modularni regali koji se sastoje od sklopivih dijelova– preklopite ih u nekoliko kula različitih visina uz zid, a unutrašnjost će dobiti novo, neobično utjelovljenje. Dobre pokretne i rotirajuće police"podovi" koje se okreću oko svoje osi neovisno jedna o drugoj– da biste dobili željeni predmet, samo okrenite platformu stalka.

Očigledna korist polica za knjige nije samo u njihovoj funkcionalnosti. To su, u pravilu, predmeti interijera koji privlače pažnju. Stalak s asimetrično raspoređenim policama, koji se sastoji od obojenih akrilnih "kockica", stalak-vrtuljak, stalak-dizajner, a ne samo da možete vidjeti na fotografiji našeg izbora. Poznavatelji klasika mogu se upoznati s modelima izrađenim od drveta u obradi voska i gummilaka, cijeniti rotirajuću policu u stilu Louisa UMPINA ili otvoreni ormar s ukrašenim "pilastrima" fasada.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Nikola Jurić

    Koliko je površina koja se nalazi na tim policama?

    Odgovori
Dodaj komentare