...

19 sofe s ukrasnim jastucima

Tražite originalnu sofu opremljenu ukrasnim jastucima? Tada će vas naša kolekcija fotografija definitivno oduševiti.

Od mindera do dumochke

Odlučili smo promijeniti kauč u dnevnoj sobi? Tražite model opremljen ukrasnim jastucima? –Tada će vas naša kolekcija fotografija definitivno oduševiti.

Jeste li znali da su "lutke", kako se često nazivaju jastuci za kauč, prvi put su se pojavili u istočnim zemljama, gdje su od davnina jeli i spavali okruženi brojnim jastucima– minderei? Međutim, stari Grci nisu zaostajali: svaki bogati građanin bio je vlasnik takvog atributa luksuza. Dekorativni jastuci i danas su relevantni: za povećanje udobnosti i ljepote opremljeni su modernim sofama i foteljama svih pruga.

Naš izbor fotografija prikazuje sofe s jastucima, izrađene u raznim stilovima: od baroka do modernog. Želite da novi kauč postane isti"vrhunac" u unutrašnjosti sobe? – Odaberite originalni model s izrezbarenim okvirom prekrivenim zlatnim listićima ili zrcalnim tdelom s završnom obradom od zrcalnog stakla. Preferirajte klasiku? – Tada će vam se vjerojatno svidjeti puritanski modeli u "suknjama", ukrašen kapitonskim šavom. Ljubitelj modernog stila oduševit će"klub" sofe s visokim naslonima i naslonima za ruke, pristaša orijentalnih interijera– sofe ukrašene ukrasnim šišarkama i resicama… Jednom riječju– ima se Što vidjeti.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Josip Jurić

    Koliko koštaju 19 sofi sa ukrasnim jastucima?

    Odgovori
Dodaj komentare