...

15 kreveta s okvirom od punog drveta

Prirodna ljepota ili bogat dekor – što odabrati? Stvarajući krevete od masivnog drveta, proizvođači ističu prednosti prirodnog materijala.

Koji krevet od prirodnog drva preferirati? Različite tvrtke koje proizvode drvene krevete od punog drveta na različite načine ističu prirodnu ljepotu drva. Neki, stvarajući krevete od masivnog drveta, nastoje pokazati prirodni materijal što je više moguće, birajući za to bukvu, lipu, mahagonij ili četinjače. Drugi idu putem ukrašavanja, gdje drvo služi samo kao spektakularna pozadina za bogatu završnu obradu kreveta od punog drveta. Rezultat ove kreativnosti je krevet završen furnirom od trešnje, trešnje ili oraha & # 40; često polirani ili ostarjeli ), ukrašen patinom, folijom, ukrasnim šavom ili čak optičkim vlaknima koja djeluju kao noćna svjetiljka.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Andrija Šarić

    Koliko težak može biti okvir od punog drveta za 15 kreveta?

    Odgovori
Dodaj komentare