...

19 garnitura za spavaće sobe od punog drveta

Tijekom posljednjih pola stoljeća pojavilo se mnogo različitih materijala za izradu namještaja. Ali dobro staro drvo među njima još uvijek nema premca i dobrodošlo je svim stilovima interijera.

Drvo izvan konkurencije

Najskuplji i najljepši namještaj izrađen je od prirodnog drva. Tradicionalni građevinski materijal prirodnog podrijetla ima jedinstvena estetska i operativna svojstva koja niti jedan umjetno stvoreni analog drva ne može oponašati.

Ekološki namještaj od drva idealan je za unutrašnjost spavaće sobe. Bez obzira u kojem stilu planirate opremiti sobu, lako možete odabrati pravi namještaj za spavaću sobu iz niza. Kombinira se s modernom, klasičnom, rustikalnom, etničkom estetikom – ostaje samo pronaći pravilno dizajniran set.

Najpopularnije klasične spavaće sobe od punog drveta mogu se pohvaliti luksuznim završnim obradama, ručno izrezbarenim ukrasnim elementima, bogatim dizajnom u obliku elegantnih intarzija i umetaka. U modernim spavaćim sobama drvo je često obojeno, furnirano i lakirano, ali zadržava svoj prirodni šarm. Šarene spavaće sobe od masivnog drveta u seoskom stilu pokazuju nam netaknutu ljepotu drva – namještaj se pažljivo obrađuje tako da tekstura drveta bogata nijansama i nijansama ne izgubi svoju individualnost.

Korištenje suvremenih tehnologija u proizvodnji namještaja može značajno produžiti život namještaja za spavaću sobu od masivnog drveta: setovi se obrađuju mastiksima, pčelinjim voskom, gummilakom, posebnim jetkama koje štite namještaj od deformacija i isušivanja.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Leo

    Da li ova garnitura za spavaću sobu od punog drveta dolazi u različitim bojama i veličinama? I kakva je kvaliteta drveta koje se koristi za izradu?

    Odgovori
  2. Petra Radić

    Koja od tih 19 garnitura za spavaće sobe od punog drveta biste preporučili kao najbolju opciju u smislu kvalitete, udobnosti i izgleda?

    Odgovori
Dodaj komentare