13 mini garnitura za hodnik

Ako hodnik nije previše prostran, tada će zidna vješalica, kompaktna komoda i elegantno ogledalo biti najbolja alternativa velikom ormariću i ugrađenim sustavima za pohranu.

U europskom stilu

Hodnik za Rusa– to je prije svega mjesto za pohranu obiteljske garderobe. Opremanjem hodnika ugrađenim ormarima i drugim glomaznim namještajem pretvaramo ga u skladište u kojem više ne može biti govora o stilu i ljepoti. Ako je hodnik u vašoj kući pretijesan, kupite mini set: neće moći pohraniti cijelu količinu stvari koje posjedujete. Ali uvijek možete objesiti kaput, vezati šal ispred ogledala, staviti kišobran u stalak, staviti cipele u galošnicu. Kompaktni setovi namještaja pogodni su ne samo za male hodnike, već i za prostrane hodnike, ako ih ne smatrate mjestom za pohranu cijele garderobe stanovnika stana.

Mini slušalice došle su sa zapada u Hrvatski interijer: Europljani hodnik doživljavaju kao "pretovarno mjesto" između ulaznih vrata i kuće, gdje možete baciti vanjsku odjeću i obuću. U skladu s namjenom, mali hodnici opremljeni su samo potrebnim, kompaktnim namještajem– nema glomaznih ormara. Zidna ploča opremljena kukama za gornju odjeću, policom za šešire i stalkom za kišobrane, pufom ili klupom, ogledalom,vitkim ormarićem za cipele ili visećom komodom– ovdje je glavni popis elemenata mini slušalica.

Da biste se upoznali sa stilskim značajkama malih hodnika, pogledajte fotografiju iz našeg izbora. Staklene i lakirane fasade, ili možda furnir od hrasta ili bukve i okovi od kovanog željeza– kliknite fotografiju i proučite slušalice koje vam se sviđaju.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Mia Kovač

    Gdje mogu pronaći 13 mini garnitura za hodnik? Imate li neki prijedlog ili preporuku? Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare