14 garnitura za hodnik u modernom stilu

Moderni stil u hodniku je, prije svega, minimalizam i kompaktnost. Čak i u prostranim stanovima, namještaj za hodnik ne bi trebao pretrpati prostor. Njegov zadatak: pomoći nam da se okupimo "na izlazu", ostavljajući dovoljno slobodnog prostora za kretanje.

Nije važno u kojem je od modernih stilova uređen vaš dom– hi-tech, avangarda, pop art ili potkrovlje– stvarni set hodnika mora kombinirati dvije stvari: biti estetski atraktivan i funkcionalan, poput kokpita svemirskog broda. Zato dizajneri preferiraju stroge i jednostavne oblike, kao i odbijaju glomazne ormare. Takve tehnike pomažu maksimalno iskoristiti mali prostor, a ne pretrpati hodnik nepotrebnim stvarima koje se neizbježno pojavljuju ako se tamo pojave slobodne police. U ovom izboru fotografija predstavljen je moderan namještaj u hodniku: fotografije jasno pokazuju da će se čak i uz očiti minimalizam dizajnerska rješenja svidjeti mnogim znalcima– ljepota i bogatstvo slušalica naglašava se uz pomoć skupih završnih materijala, svijetlog sjaja i rijetkih vrsta drveta.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Josip

    Koje su boje i materijali korišteni u ovoj modernoj garnituri za hodnik? Je li moguće prilagoditi dimenzije prema svojim potrebama? Hvala!

    Odgovori
  2. Bruno Pavić

    Gdje mogu pronaći 14 garnitura za hodnik u modernom stilu? Možete li mi preporučiti neke trgovine ili marke koje nude ovakve komade namještaja? Također, ako imate neke fotografije ili kataloge dostupne, bio bih zahvalan da ih podijelite sa mnom. Hvala unaprijed na pomoći!

    Odgovori
Dodaj komentare