...

15 kutnih ormara i ormara za spavaću sobu

Omogućuju vam da maksimalno iskoristite cijeli prostor sobe. Štoviše, ergonomija ne ide na štetu estetske privlačnosti namještaja.

Kut je zauzet

Za moderan interijer kutni namještaj– nije novo. Kutne police, stolovi, sofe postoje i vrlo su popularne. Kutni ormari za spavaću sobu nisu ništa manje relevantni. I s razlogom. Oni će vam omogućiti da pravilno koristite prostor sobe.

Pogledajmo pobliže kutne garderobe i kutne ormare za spavaću sobu na fotografiji našeg uredničkog izbora. Kutni ormari dovršavaju se u skladu s parametrima sobe kupca– uostalom, kutni ormar trebao bi se uklopiti u dodijeljeni prostor do milimetra.

Ergonomija kutnih svlačionica nikako ne ide na štetu estetske privlačnosti namještaja. Fasade modula obično su slijepe, ali ponekad se izmjenjuju s otvorenim dijelovima i ostakljenim vitrinama. U modernoj verziji pročelje može biti ukrašeno plazma TV pločom, metalnim umetcima, kristalima iz oceana, a u klasičnoj– izrezbareni profil, umetak od pleksiglasa u boji, draperija.

Zglobna i klizna vrata kutnih ormara za spavaću sobu opremljena su sustavima glatkog i Tihog zatvaranja, šarkama "nevidljivosti". Za završnu obradu koristi se obojeni i bezbojni lak, a modeli izrađeni od prirodnog drva obrađuju se gummilakom i pčelinjim voskom, ručno oslikani firentinskom ili venecijanskom žbukom.

Unutarnja struktura svlačionica vrijedna je posebne pažnje: to nisu samo mnogi odjeljci, ladice i razne vrste vješalica za odjeću, već i odjeljci za aromatiziranje stvari, unutarnja rasvjeta i pokretne police s daljinskim upravljačem.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Bruno Petrović

    Imate li više informacija o ovim ormarima? Kakva je njihova veličina i kakve su opcije za boju i dizajn? Također, da li su ovi ormari dostupni za online kupovinu ili moram posjetiti vašu trgovinu? Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare