12 kutnih ormara

U pravilu, vlasnici malih stanova preferiraju ugradbene ormare, što nije uvijek pošteno, jer moderni ormari omogućuju vam spremanje stvari ne samo stilski, već i kompaktno.

Danas ormari doživljavaju ponovno rođenje. U novije vrijeme ugrađeni modeli prevladali su nad njima, međutim, zbog povećanog interesa za Retro interijere, samostojeći ormari ponovno su postali popularni. I doista, gdje ste vidjeli ugrađeni ormar u stilu Chinoiserie? A uistinu klasični ormar nikada neće biti dio zida.

Ako se bojite pretrpanog prostora, onda je pošteno reći da moderni gotovi ormari mogu biti kompaktni. Primjer toga– kutni ormari za odjeću. Zbog svoje konfiguracije, kao i male dubine, kutni ormarići mogu se uklopiti u prilično uske prostore. Za veću uštedu prostora mogu biti opremljeni kliznim ili sklopivim vratima. Takvi su ormari zaista prikladni za upotrebu, a izgledaju stilski.

Moderni kutni ormari za odjeću– to su ormari u klasičnom dizajnu, ormarići u stilu zemlje i minimalistički modeli. Jednom riječju, ima se što odabrati. Potvrda toga je fotografija kutnih ormara predstavljena u našem izboru.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Lea Kovač

    Koliko prostora zauzimaju ti 12 kutnih ormara i jesu li svi jednake veličine ili su neki veći od drugih?

    Odgovori
Dodaj komentare