...

14 transformatorskih stolova za kavu

Jedan za sve: lagani i pokretni stolić za kavu, zamjenjujući nekoliko komada namještaja, pomoći će uštedjeti prostor i uklopiti se u bilo koji interijer.

Klasične oblike i poznate materijale ostavljamo tradicionalnim stolovima– transformatorski stolić za kavu jednostavno mora biti svijetao i imati zamršene obrise. Unutar malog volumena skrivaju se police, niše, ladice i pufovi. On– oličenje modernog pristupa životu: lagan, mobilan, spreman za učenje novih značajki u bilo kojem trenutku. Međutim, u našoj galeriji možete odabrati sklopivi stolić za kavu pogodan za bilo koji interijer, uključujući klasični. Doista, osim šperploče, metala i akrila, proizvođači koriste izvrstan Tekstil, ostarjelu prirodnu kožu i drvo vrijednih vrsta.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Smilyana Dvorjak (author)

    Molim vas, možete li mi reći što su to “transformatorski stolovi za kavu” i kako se koriste? Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare