...

26 transformatorskih stolova

Sklopljeni transformatorski stol kompaktan je i uklopit će se u bilo koju kuhinju. A u slučaju dolaska gostiju, broj sjedala može se gotovo udvostručiti transformacijom radne površine.

Skrivene mogućnosti

Transformatorski kuhinjski stol najčešće izgleda kao običan stol za blagovanje. Međutim, funkcionalno nije sasvim uobičajeno– unutar strukture stola skriveno je zanimljivo "punjenje": dodatne površine i radne površine, nastavci, umetci i "krila". Sve ove pomoćne strukture omogućuju dvostruko ili čak trostruko povećanje površine blagovaonskog stola za"rast" nekoliko dodatnih sjedala.

Kada su sklopljeni, klizni Kuhinjski stolovi vrlo su ergonomski. Čak iu relativno maloj kuhinji možete pronaći mjesto za kuhinjski stol transformatora– iza njega možete doručkovati i večerati s cijelom obitelji. A ako se planira velika gozba– postavite stol i postavite večeru na veliko, pazeći da gosti imaju dovoljno stolica.

Moderni klizni Kuhinjski stolovi imaju različite značajke dizajna, oblike i mehanizme transformacije. Prilikom kupnje transformatorskog stola morate obratiti posebnu pozornost na način izgleda. Hoće li to biti uvlačiva površina skrivena ispod glavnog stola, uklonjivi blatobran ili jezičak za proširenje– na vama je da odlučite, glavna stvar je da je prikladno rasklopiti ili gurnuti stol.

Sposobnost transformacije– čini se da je to atribut modernog stila koji gravitira promišljenoj funkcionalnosti. Kuhinjski stolovi su klizni, montažni, stolovi za knjige i konzole, transformirajući stolići za kavu najčešće su dizajnirani u minimalističkoj ili hi-tech estetici i izrađeni su od stakla, metala, iverice , MDF-a, ali i među modelima stolova od punog drveta u završnoj obradi lakom možete pronaći transformatore, klasične izvana, ali utilitarne i praktične u svakodnevnom životu.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Josip

    Koliko je točno transformatorskih stolova i koja je njihova svrha?

    Odgovori
  2. Brigita Kovačević

    Može li mi netko pojasniti što točno znači izraz “26 transformatorskih stolova”? Jesu li to stolovi koji se koriste u vezi s transformatorima i ako da, u koju svrhu? Također, postoji li neka specifična informacija koju bi trebalo znati o tim transformatorskim stolovima? Hvala vam unaprijed na odgovoru.

    Odgovori
Dodaj komentare