...

15 kompleta namještaja za školarca

Više nije dijete, još nije ODRASLA osoba. Kakav namještaj opremiti školsku sobu? Dizajneri i proizvođači nude funkcionalni namještaj koji "raste" s djetetom.

Po čemu se namještaj za učenika razlikuje od predškolskog? Glavna razlika je u tome što se u dječjoj sobi pojavljuje punopravno radno mjesto: stol i stolica, po mogućnosti podesive visine. Školski namještaj za dom također uključuje krevet, ormar, police ili police. Trend vremena– dodatni moduli za računalnu opremu. Namještaj za školsku sobu ostaje svijetao i zabavan, ali što se tiče funkcionalnosti, to je gotovo odrasla garnitura. Dječji namještaj za školarca često se kupuje za rast, proizvođači to uzimaju u obzir prilikom stvaranja transformatorskih predmeta koji mogu"rasti" zajedno s djetetom i otvoriti mu nove mogućnosti.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Fran

    Gdje mogu pronaći te komplete namještaja za školarce?

    Odgovori
  2. Lea Kovač

    Koliko košta 15 kompleta namještaja za školarce i je li moguće dobiti popust ako se kupi veća količina?

    Odgovori
Dodaj komentare