...

11 komada i kompleta namještaja za bebe

Namještaj za novorođenče trebao bi biti siguran i ergonomski, a atmosfera u dječjoj sobi trebala bi biti mirna i umirujuća.

Sretan rođendan!

U sobi u kojoj živi novorođena beba trebala bi vladati mirna atmosfera, osjećati ljubav, toplinu i brigu. Ovaj spokojni Dječji svijet može se stvoriti pomoću prozračnog Tekstila, nježnih pastelnih boja i, naravno, posebnog dječjeg namještaja za novorođenčad.

Sigurnost, funkcionalnost"dječji" dizajn– takvi se zahtjevi nameću komadima namještaja za dječju sobu. Namještaj za novorođenčad– to nisu samo kolijevke i stolovi za presvlačenje, u dječjoj sobi potrebno je osigurati Komode, Police, lagane police, spremnike za igračke, ormariće, otomane. Svi predmeti namještaja trebaju biti raspoređeni uzimajući u obzir zahtjeve ergonomije kako bi se majci što više olakšalo brigu o bebi.

Namještaj za bebe trebao bi biti jednostavan, pouzdan, funkcionalan i ekološki prihvatljiv. Visokokvalitetni dječji namještaj za novorođenčad izrađen je od prirodnog drva, obojen netoksičnim bojama, hipoalergenski materijali koriste se za presvlake, za obradu– sigurni lakovi.

Fotografija uredničkog izbora prikazuje pojedinačne predmete i setove namještaja za novorođenčad koji udovoljavaju svim potrebnim zahtjevima.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Elena Čulić

    Koje se sve stvari nalaze u tom kompletu namještaja za bebe od 11 komada?

    Odgovori
Dodaj komentare