...

14 kompleta namještaja za tinejdžera

Ravno i mobilno, poput samih vlasnika: namještaj za tinejdžersku sobu trebao bi odgovarati karakteru vlasnika.

Dobro je ako se namještaj za tinejdžersku sobu može transformirati i obavljati nekoliko funkcija– takvi predmeti omogućuju vam da napravite mjesta za hobije, na primjer, bubanj ili sportski kutak. Stoga je namještaj za tinejdžersku sobu često opremljen kliznim elementima, ugrađenim krevetima, mobilnim modulima.

Odabir namještaja za tinejdžersku sobu u galeriji garnitura, ne zaboravite na ormar i prikladno radno mjesto– stol i odgovarajuća stolica.

Ako govorimo o dizajnu, namještaj za tinejdžersku sobu u pravilu je jednobojan, odlikuje se ravnim linijama, u skladu s izravnošću i maksimalizmom svojstvenim adolescenciji.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Viktor

    Zašto je zajedno s tinejdžerskim namještajem dostupno toliko kompleta? Da li su svi potrebni ili postoje različite opcije za pojedinačnu kupnju?

    Odgovori
  2. Ema Šarić

    Koliko košta jedan komplet namještaja za tinejdžere i gdje ga mogu kupiti? Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare