...

15 dječjih zidova

Da bi vrtić izgledao prostrano, opremljen svim potrebnim komadima namještaja, potrebno vam je posebno unutarnje rješenje. Ovo rješenje je zid kombiniran s krevetom ili stolom.

Kompaktan, ali ne skučen

Obično se dječji set namještaja sastoji od nekoliko elemenata namještaja koji se moraju moći pravilno rasporediti u sobi, zadržavajući osjećaj"prostranosti" i stvarajući udoban interijer. Ako ne možete riješiti takav problem, tražimo rješenje interijera za djecu potpuno drugačije vrste– to može biti modularni program namještaja ili dječji zidovi, u kombinaciji s takvim predmetima interijera kao što su kreveti, stol, viseće police, ormarići, police, komode.

Glavna prednost dječjih zidova– mogućnost postavljanja namještaja duž jednog zida ili ergonomskog uklapanja u kut sobe, ostavljajući središte sobe slobodnim. Slažete se, ovo je idealna opcija za malu dječju sobu. U isto vrijeme, dječji zidovi sa stolom, kao i dječji zidovi s krevetom i drugim dodacima, mogu se koristiti u prostranim sobama– izgledaju vrlo stilski i moderno.

Dječji zidovi s krevetom na dvije razine savršeni su za sobe u kojima živi dvoje djece. Proizvođači nude programe namještaja raznih vrsta– s dva kreveta postavljena na različitim visinama & # 40; jedan na podu, drugi ispod stropa & # 41; ili smješteni jedan pored drugog na istoj razini, s krevetom ili s kaučem, dodatni prostor za spavanje u kojem se izvlači ispod glavnog. Dječji zidovi s krevetom modernih proizvođača nude se u širokom rasponu stilova– Zemlja, klasika, minimalizam. Među bogatom raznolikošću modela možete odabrati opciju za sobu predškolca, Tinejdžera, djevojčice ili mlade djevojke.

Namještaj je izrađen od iverice klase E1, tamburata, masivnog drveta & # 40; bukva, trešnja, joha, orah & # 41;. Za njegovu završnu obradu koriste se netoksični lak, melamin, fasade su ukrašene umetcima od pleksiglasa i obojene plastike, prekrasnim ručkama ukrašenim rhinestones ili crackelurama, crteži se ručno izrađuju na vratima i ladicama tehnikom minijature i sitotiska.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Lovro

    Koje su najbolje igre za igranje na dječjim zidovima?

    Odgovori
  2. Eva Petrović

    Koliko otprilike treba vremena da se izgradi jedan dječji zid?

    Odgovori
Dodaj komentare