...

14 dječjih kreveta s baldahinom

Divan krevet s baldahinom ukrasit će i dječju sobu i sobu tinejdžerice. Koje modele nam nude moderni proizvođači dječjeg namještaja?

Slatki snovi

Nadstrešnica– ovo nije relikvija prošlosti, već vrlo relevantan dodatak koji može nadopuniti i moderne krevete za odrasle i krevetiće za novorođenče. Da biste stvorili atmosferu spokoja, zaštitili dijete od propuha i prejakog sunca, dovoljno je samo povući nadstrešnicu od lagane tkanine.

Svako dijete će biti oduševljeno krevetom s baldahinom, jer je baldahin u stanju pretvoriti običan prostor za spavanje u kraljevski krevet. Nadstrešnica će krevet novorođenčeta učiniti ugodnijim, a kad odraste, nadstrešnica se može ukloniti. Ali djevojka vjerojatno neće odbiti ovaj šarmantni ukras, a krevetić-šator stajat će u njezinoj sobi dugi niz godina. Skrivajući se iza nadstrešnice, tako je cool igrati se s lutkama ili tajiti s djevojkom na telefonu!

Nadstrešnica je tradicionalno ukrašavala krevete u stara vremena. Međutim, ovaj klasični dodatak i danas je u potražnji, koristi se čak i u dizajnu super modernih dječjih kreveta.

Neka dječji krevetići s baldahinom izgledaju pomalo arhaično, ipak su više nego funkcionalni. Proizvodi su opremljeni prikladnim modernim dodacima: ladicama za kunalje, podešavanjem visine, uklonjivim bočnim zidovima. Takvi kreveti izrađeni su samo od prirodnih, visokokvalitetnih i sigurnih materijala.

Istražite dječje krevetiće s baldahinom predstavljene u našem izboru fotografija – upoznajte suvremenu interpretaciju ovog drevnog izuma čovječanstva.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 3
  1. Leon

    Imate li u ponudi i druge boje baldahina za dječje krevete?

    Odgovori
  2. Filip Šarić

    Koji je najbolji način za odabrati između tih 14 dječjih kreveta s baldahinom?

    Odgovori
    1. Marko

      Najbolji način za odabir između 14 dječjih kreveta s baldahinom je prvo definirati svoje prioritete i potrebe. Razmislite o veličini prostora u kojem će krevet biti smješten, stilu i bojama koji bi se najbolje uklopili u dječju sobu, kao i o funkcionalnosti samog kreveta. Također, važno je uzeti u obzir kvalitetu materijala od kojeg je krevet napravljen te udobnost i sigurnost za dijete. Konačnu odluku možete donijeti uspoređivanjem karakteristika svakog kreveta i odabirom onog koji najbolje odgovara vašim potrebama.

      Odgovori
Dodaj komentare