...

18 dječjih stolova: najbolji modeli 2013.

Sigurno za bebe, ergonomsko za školarce. Odaberite stol u vrtiću prema dobi djeteta.

Zajedno s rastućim djetetom, dječji stol prolazi kroz pravu evoluciju– od stola za presvlačenje komode za novorođenčad do punog radnog mjesta za starije školarce. U posljednje vrijeme obitelj dječjih modela nadopunjuje se igraćim stolovima. Djeca nisu nesklona isprobavanju namještaja na zubu, stoga, odabirom stolova za malu djecu, obraćamo pažnju na visokokvalitetne materijale i sigurne načine njihove obrade. Dobri stolovi za školsku djecu odlikuju se promišljenom ergonomijom, mogu biti opremljeni mehanizmima za podešavanje visine i kuta nagiba radne površine, nadopunjeni donjim postoljem, uvlačivim vrhom za tipkovnicu, policom za pribor, knjigama, pisačem, postoljem za monitor itd.p.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Ana Petrović

    Kojim kriterijima su odabrani najbolji modeli dječjih stolova 2013. godine i da li postoji neki model koji je posebno preporučljiv za određenu dobnu skupinu djece?

    Odgovori
    1. Lovro

      Najbolji modeli dječjih stolova za 2013. godinu odabrani su na temelju sigurnosti, funkcionalnosti, kvalitete materijala i dizajna. Posebno se vodilo računa o ergonomiji stolova kako bi bili prilagođeni djeci različitih dobnih skupina. Ne postoji jedan model koji je preporučljiv za sve dobne skupine, već se preporučuje odabir stola koji odgovara potrebama i razvoju djeteta – za mlađu djecu će biti važna sigurnost i stabilnost stola, dok će starija djeca možda preferirati stolove s dodatnim funkcijama poput ladica ili podesivih visina. Važno je prilagoditi izbor stola uzrastu djeteta kako bi im pružili adekvatnu podršku u obavljanju školskih zadataka i aktivnosti.

      Odgovori
Dodaj komentare