...

25 noćnih ormarića za spavaću sobu

Kombiniraju prednosti noćnog stola i sustava za pohranu, prikladni su za spavaće sobe bilo koje vrste, dobro se slažu s ostatkom namještaja i zauzimaju samo mali dio prostora.

Noćni ormarić nije bitna stvar u spavaćoj sobi, ali teško je precijeniti njegove prednosti.

Prvo, može zamijeniti noćni stol. Na noćnom ormariću lako se mogu smjestiti i praktični i ukrasni predmeti: svjetiljka za čitanje, knjige, okvir s fotografijom, budilica, vaza s cvijećem, mirisna svjetiljka, figurice itd.d. Drugo, noćni ormarići za spavaću sobu dodatni su sustavi za pohranu korisnih sitnica: posteljine, kozmetike, nakita. I treće, zahvaljujući raznolikosti oblika, boja i stilova, noćni ormarići za spavaću sobu prikladni su za bilo koji interijer.

Masivni i lagani, s ladicama i vratima na šarkama, na visokim i niskim nogama ili bez njih, s jednim ili više pretinaca za odlaganje, velikim i malim, minimalističkim i raskošno ukrašenim slikama, rezbarenim elementima i jedinstvenim okovima – s tako bogatim izborom neće biti teško pronaći pravi model!

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Nina Tomić

    Koliko su visoki noćni ormarići i kakvog su dizajna? Također, ima li u ponudi različitih boja ili materijala?

    Odgovori
Dodaj komentare