...

25 modernih kožnih stolica

Da bi stolica odgovarala u svim pogledima, odlučite o njezinoj namjeni i sobi u koju je namjeravate smjestiti. Zatim procijenite njegovu praktičnost i kompatibilnost s drugim elementima interijera.

Moderne kožne stolice mogu se uvjetno podijeliti na modele za dom i ured. Kožne fotelje za dom imaju povećanu razinu udobnosti, t.k. dizajnirani su za odmor i opuštanje. Svaka moderna kožna stolica za dom ima svoje "tajne praktičnosti". Neki se modeli ističu detaljima poput naslona za ruke i oslonca za noge, drugi– meko i duboko sjedalo, zakrivljena leđa s posebnim valjkom ili "ušima", treći– Dodatni jastuci i poseban mehanizam koji pokreće naslon ili druge elemente stolice.

Uredski modeli su strožeg oblika i nisu tako mekani kao kućne kožne stolice u modernom stilu. To je zbog činjenice da se osoba koja sjedi u njima mora koncentrirati na posao, a ne na odmor. Istodobno su opremljeni dodatnim elementima koji pružaju udobnost sjedećem. To može biti okretni mehanizam, noga na kotačima ili podesiva po visini. I kombinira uredske i kućne modele visoke kvalitete kože, njegove snage i jedinstvene teksture.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Josip Matić

    Gdje mogu pronaći ove moderne kožne stolice? Jesu li dostupne u različitim bojama i dizajnima?

    Odgovori
Dodaj komentare