...

24 trokrevetne sofe

Ergonomski su i udobni. A zahvaljujući raznolikosti modela, uvijek možete odabrati primjerak koji će se uklopiti u sobu bilo koje veličine – od prostranog dnevnog boravka do kompaktne spavaće sobe.

Treći nije suvišan

Koji kauč kupiti u modernom domu? Kutni, koji se sastoji od velikog broja modula– prevelika za dnevni boravak u tipičnom gradskom stanu. Minijaturni dvostruki– previše skroman i skučen, pogotovo ako obitelj ima više od dvije osobe.

Zlatna sredina je trosjed– nije velika ili mala, udobna i udobna, sposobna se ergonomski uklopiti u unutrašnjost bilo koje sobe, bilo da se radi o dnevnoj sobi ili spavaćoj sobi. Na njemu će se slobodno smjestiti tvrtka od tri osobe, a ako se četvrta želi pridružiti trojici, dobro, nije grijeh stisnuti se.

Trosjed sofe dolaze u različitim vrstama– ako je jedan dio predstavljen kaučem, tada će se dvije osobe moći odmarati na njemu istovremeno ležeći. Ako je potrebno da kauč bude namijenjen ne samo dnevnom odmoru, već može poslužiti i kao mjesto za spavanje, kupujemo model koji se rasklapa u prostrani krevet.

Upoznaje se s sortama trosjed sofe fotografija našeg uredničkog izbora. Minimalistički i klasični, kutni i linearni, modularni i kućište– sofe na fotografiji dizajnirali su talentirani dizajneri, a izradili su ih poznati europski proizvođači. Utilitaristički, diskretan, ali moderan kauč izgledat će organski u bilo kojem modernom interijeru.

Naš izbor bit će koristan i onima koje zanimaju posebne, dekorativno izražajne sofe– fotografije prikazuju mekane dizajne neobičnog zakrivljenog oblika ili s atipičnim asimetričnim sjedalom, luksuzne sofe u stilu palače s ručno izrađenim ukrasima, sofe-klupe. Ili ćete možda dati prednost"tehnološkom čudovištu" s inteligentnim elektroničkim sustavom regulacije sjedala i upravljačkom pločom.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Ema Šarić

    Želim pitati koliko košta najam 24 trokrevetne sofe i da li su dostupne za kratkotrajni najam?

    Odgovori
Dodaj komentare