...

15 ugradbenih ormara

Proizvođač se fokusira na fasadu i unutarnje punjenje. Kvalitetna fasada pretvara ugrađeni ormar u naglašeni element interijera.

Ugradbeni ormari, u pravilu, zauzimaju cijeli zid ili su montirani u niši, dok fasada često postaje jedini vidljivi dio njih i poprima posebnu važnost. Proizvođači posvećuju veliku pozornost njegovoj kvaliteti i dizajnu. Ponekad klizni sustavi ugrađenih ormara nadopunjuju ljuljačka vrata, a veličina i unutarnje punjenje ovise o potrebama kupca. Fotografije ugrađenih ormara prikazuju širok raspon korištenih materijala i metoda završne obrade. To su masivno, furnir i laminirano drvo, bezbojno ili obojeno staklo. Kao što možete vidjeti na fotografiji, ugrađeni ormari vrlo su raznoliki u dizajnu– ovo nije dosadan nastavak zida, već naglašeni element interijera koji podržava cjelokupni stil.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Lara Radić

    Molim vas, možete li mi reći koliko košta svaki ugradbeni ormar i koji su materijali dostupni za izbor?

    Odgovori
    1. Tin

      Cijena ugradbenog ormara varira ovisno o veličini, dizajnu i materijalu. Obično se kreće od nekoliko stotina do nekoliko tisuća kuna. Materijali koji su najčešće dostupni za izbor su iverica, iveral, medijapan, puno drvo i staklo. Svaki od tih materijala ima svoje prednosti i nedostatke, pa je važno odabrati onaj koji najbolje odgovara vašim potrebama i estetskim preferencijama. Za točne informacije o cijenama i materijalima, preporučujem kontaktiranje lokalnih proizvođača namještaja ili trgovina specijaliziranih za ugradbene ormare.

      Odgovori
Dodaj komentare