...

15 sofe u seoskom stilu

Seoska sofa nije uvijek atribut slatkog seoskog interijera: ponekad je lakonski i grubi kauč u ovom stilu najprikladniji za brutalni" muški " interijer.

Sofe u seoskom stilu– to nisu uvijek modeli u tekstilnim presvlakama u cvijetu"a la lijepa sitchik". Mnogi su modeli pouzdani i pomalo grubi, imaju jednostavan oblik, presvlake se odlikuju prirodnom shemom boja. Slijedeći ova osnovna pravila, neki dizajneri stvaraju svoje sofe što je moguće konciznije, dok ih drugi, naprotiv, opterećuju detaljima u stilu "Divljeg zapada" – seoska sofa može biti ukrašena tkanjem, kožom raznih odjevnih predmeta, ukrasnim karanfilima i ostalim metalnim priborom. Takav namještaj je najprikladniji za brutalni"muški" interijer: bilijar soba, ured ili seoska kuća. Naš izbor– kauč u slikama– pomoći će vam pronaći pristojan model za sobu u kojoj toliko nedostaje"pravog" kauč.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 3
  1. Leon

    Koliko koštaju ove sofe u seoskom stilu? Imate li različite boje i veličine na raspolaganju? Mogu li se narudžbe osobno preuzeti ili dostavljate na određenu adresu? Hvala vam!

    Odgovori
  2. Davor

    Kako se može opisati stil ovih 15 seoskih sofa?

    Odgovori
  3. Josip Matić

    Zašto je u tekstu spomenuto točno 15 “sofe u seoskom stilu”? Kakvo je njihovo značenje ili važnost za čitatelja?

    Odgovori
Dodaj komentare