...

19 Otomana za spavaću sobu

Pufovi su udobni u svakom pogledu. Ne zauzimaju puno prostora, a istovremeno obavljaju dvije funkcije: sjedalo i dodatni element za ukrašavanje spavaće sobe.

Koje asocijacije imate s riječju "puf"? Vjerojatno povezujete ovaj pojam s nečim mekim i ugodnim. I to ispravno. Većina pufova je stvarno mekana i vrlo udobna. Zahvaljujući tim kvalitetama, savršeno su se ukorijenili u kućnim rekreacijskim područjima, posebno u spavaćoj sobi.

Koja je razlika između Otomana za spavaću sobu? Prije svega, oblik. Mogu imati jasan & # 40; kvadratni, okrugli, ovalni, cilindrični & # 41; ili nejasnog vrećastog oblika. Struktura PUFA je monolitna ili modularna & # 40; slaganje slova & # 41;. Neki modeli"žive" u skupinama od 2-3 komada, a ponekad su povezani u jedno veliko sjedalo pomoću posebnih pričvršćivača. Neki pufovi imaju kožu, tekstil ili krzno fiksne presvlake, drugi dio je opremljen uklonjivim navlakama.

Ako otomani za spavaću sobu obavljaju ne samo praktičnu, već i dekorativnu funkciju, tada njihova površina može biti ukrašena tehnikom kapitona ili se na njoj mogu pojaviti dodatni elementi u obliku metalnih zakovica, veza, aplikacija, otisaka, reljefnih uzoraka itd.d.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 4
  1. Dino

    Da li ova Otomana može biti prilagođena boji i dizajnu spavaće sobe?

    Odgovori
  2. Domagoj

    Koja je dimenzija i materijal ovog otomana za spavaću sobu? Jesu li dostupne i druge boje ili varijacije dizajna?

    Odgovori
  3. Nina Petrović

    Koliko prostora zauzimaju ti 19 Otomana za spavaću sobu i jesu li svi dostupni u istoj boji ili se mogu odabrati različite boje?

    Odgovori
    1. Viktor

      Ti Otomani zauzimaju relativno mali prostor, oko 10-15 kvadratnih metara ovisno o njihovoj veličini. Osobno mislim da bi svi mogli stati u prosječnu sobu za spavanje. Što se tiče boja, obično se može odabrati između nekoliko različitih opcija. Međutim, to ovisi o proizvođaču i prodavatelju, pa bi bilo najbolje provjeriti dostupne boje prije kupnje.

      Odgovori
Dodaj komentare