25 modela Otomana za hodnik

Najudobnije je skinuti i obući cipele u sjedećem položaju. Učinite hodnik malo ugodnijim-kupite pouf. A kako bi interijer imao koristi od ove kupnje, odaberite originalni dizajnerski model PUFA.

Mal da udal

Svlačionice, ormari, vješalice, ormarići, komode– evo na što prvo pomislimo kada opremimo hodnik. Zaboraviti na male komade namještaja također ne vrijedi. Ponekad sadrže izvanredan ukrasni i funkcionalni potencijal. Glavni primjer– obični puf. Stavio sam ga na vrata i već je puno lakše skinuti i obuti čizme prije izlaska. Na pouf možete baciti gornju odjeću kad ste doslovno trčali kući na pet minuta, stavite torbu i šal. Samo sjediti na njemu i čekati nekoga. I općenito, unutrašnjost hodnika dobit će samo pojavom lijepe i korisne stvari.

Izvanredni dizajnerski modeli Otomana za hodnik mogu doslovno transformirati prostor. Upravo smo takve otomane za hodnik prikupili na fotografiji uredničkog izbora– pozivamo vas da ih bolje pogledate. Moderni otomani za hodnik– ovo je najbogatija raznolikost modela i stila, pravi let dizajnerske mašte i bez stereotipa.

Osim elegantnih banketa na zakrivljenim izrezbarenim nogama ukrašenim kapitonskim šavom, prekrivenim kožom, možete ukrasiti hodnik poufovima u raznim stilovima i, naravno, modernim modelima koje predstavlja najveća obitelj. Pouf ne mora odgovarati stilu hodnika. Na primjer, elegantan klasični puf izgleda u minimalističkom okruženju kao pravi umjetnički objekt.

Mekane kocke i cilindri, udobne klupe i stolice, skriveni i goli okviri, presvlake od tkanine i kože, stroge klasične i svijetle vitaminske boje, koketni dekor– odaberite iz ovog bogatstva najprikladniji puf.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Nikola Kovačić

    Imate li katalog ili slikovni prikaz dostupnih modela? Također, možete li mi reći koje su dimenzije Otomana za hodnik i da li dolaze u različitim bojama i uzorcima? Hvala!

    Odgovori
Dodaj komentare