...

24 seta drvenog namještaja za spavaću sobu

U spavaćoj sobi trebali bi vladati zdravlje, sklad i ljepota. Ovaj uvjet je u potpunosti u skladu s visokokvalitetnim, pouzdanim, ekološki prihvatljivim namještajem od prirodnog drva, lijepim po definiciji.

U drevnom Egiptu drveni krevet smatrao se znakom bogatstva i bogatstva. Bio je to pravi luksuzni namještaj za spavaće sobe cijenjenih građana. Prošla su tisućljeća, ali drveni namještaj za spavaću sobu ostaje izvan konkurencije, jer prema popularnom mišljenju stablo ima ljekovita svojstva, ublažava stres i puni pozitivne emocije. Krevet u spavaćoj sobi, naravno, svira prvu violinu, ali što je bez orkestra? Danas proizvođači nude slušalice i komplete koji uključuju noćne ormariće i komode, toaletne stolove, fotelje, bankete. Osim toga, možete kupiti tapecirani namještaj u sličnim presvlakama. Namještaj za spavaće sobe izrađen je od masivnog drveta, furniran furnirom, često ukrašen rezbarijama, pozlatom, umetkom na fasadama. Namještaj za spavaću sobu od punog drveta nije samo ekološki prihvatljiv. Prirodna ljepota drva nedvojbena je ukrasna prednost takvog namještaja, zajedno s ručno izrezbarenim dekorom ili, na primjer, kožnim ukrasom utisnutim u zmiju ili krokodila.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Antonio

    Koje su dimenzije i boja dostupni za ove drvene komade namještaja?

    Odgovori
  2. Filip Šarić

    Koliko košta ovaj set drvenog namještaja za spavaću sobu i može li se kupiti pojedinačno ili samo kao kompletni set? Također, je li dostupna dostava i u koje se sve boje drvo može naručiti?

    Odgovori
Dodaj komentare