...

25 najboljih konzola

Moderne konzole za namještaj mogu izgledati prilično kraljevski, iako su izrađene od novih materijala uz pomoć trenutnih tehnologija.

Riječ "konzola" zvuči kraljevski lijepo i sofisticirano. I ne čudi, jer su konzole za namještaj bile popularne u Francuskoj još u vrijeme Ludovika ASA i Ludovika asa. Zašto ne biste unijeli takav element interijera palače, poput konzolnog stola, u moderan stan? Štoviše, danas zajedno s klasičnim konzolama– od drveta i mramora ukrašenih rezbarijama i pozlatom– dizajneri nude stol-konzolu ultramodernog izgleda. Od takvih primjera umjetnosti namještaja možete odabrati konzolni stol izrađen od MDF-a, nehrđajućeg čelika ili izrađen od akrila, ukrašen otiscima ili rezbarijama, koje se danas nanose laserom.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Tomislav

    Koja je konzola sa liste najboljih 25 konzola vaš favorit i zašto?

    Odgovori
  2. Stjepan Šarić

    Koji su točno kriteriji koji su korišteni prilikom odabira “25 najboljih konzola”? Jeste li uzeli u obzir popularnost, performanse, inovativnost ili nešto drugo? Bilo bi korisno znati kako su rangirane konzole i koje su njihove prednosti u usporedbi s drugim modelima. Hvala vam unaprijed na odgovoru!

    Odgovori
Dodaj komentare