...

15 sofe u cvjetnim presvlakama

Želite li urediti dnevni boravak u engleskom stilu? – Odaberite kauč s cvjetnim printom! Nemojte izgubiti.

Kuća Engleza– njegova tvrđava i najudobnije mjesto na svijetu. Što se, usput rečeno, dobro čita u okruženju tipične engleske dnevne sobe. Među jasnim značajkama engleskog stila mogu se razlikovati tople nijanse u kojima se održavaju interijeri, obilje drva, etnički pribor– dokaz kolonijalne prošlosti i masivnog tapeciranog namještaja.

Neizostavan atribut dnevnog boravka u klasičnom stilu je kauč. Engleski kućni sofe– uvijek je kao da su tučeni, poput oblaka, mekani modeli posuti mnogim ukrasnim jastucima. Izgledaju vrlo ugodno i imaju duge kišne večeri za ispijanje čaja…

Okvir sofe u engleskom stilu obično je skriven, dno je obrubljeno resama, noge se mogu sakriti ispod suknje. Na poseban račun Britanaca– Cvjetni print koji se često koristi za ukrašavanje presvlaka sofe. Ovisno o hirovima mode, Boja &#40 može varirati; od šarenog do neutralnog & # 41; ili čak modificirati sam cvijet & # 40; danas su u modi mali divlji cvjetovi, sutra– velike ruže & # 41;. Međutim, sama tema cvjetnog tiska uvijek je relevantna.

Želite unijeti engleski duh u svoju dnevnu sobu? Odaberite sofe s cvjetnim printom– nemojte izgubiti.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Dino Rukavina

    Gdje je moguće kupiti takve cvjetne presvlake za sofe?

    Odgovori
Dodaj komentare