...

15 ispraznosti s ogledalom

Toaletni stol s ogledalom povezan je sa životom bogate aristokratkinje koja je živjela prije jednog stoljeća. Međutim, ovaj je komad namještaja toliko prikladan da ga žive dame spremno "naseljavaju" u svojim boudoirima i spavaćim sobama.

Toaletni stolić– to je hitna potreba za ženom. Jednom zauvijek rješava probleme vezane uz čuvanje čisto ženskih"čarobnih" stvari i omogućuje ugodno dočaravanje vašeg izgleda. Moderni modeli obdareni su drugim funkcijama.

Toaletni stol s ogledalom povezan je sa životom bogate aristokratkinje koja je živjela prije jednog stoljeća. Međutim, ovaj je komad namještaja toliko prikladan da se žive dame voljno"naseljavaju" u svojim budoarima i spavaćim sobama. Dizajneri su također cijenili originalnost toaletnog stolića s ogledalom. I počeli su stvarati modele za moderne interijere, koristeći širok raspon materijala i tumačeći operativnu svrhu proizvoda na novi način.

Moderna taština funkcionalnija je u usporedbi sa svojim povijesnim prototipom. Kompaktnog dizajna, prepun je mnogih korisnih uređaja i prostora za pohranu, od ugrađenog sjedala do tajnih odjeljaka za pohranu bilo koje ženske "stvari".

Toaletni stolić je nezamisliv bez ogledala. Je li skriven u poklopcu konstrukcije, izvlači se iz njega ili je zaseban dodatak– ovisi o modelu. Uz kopije modela koji su pripadali kraljevskim osobama, možete pronaći hibride toaletnog stola sa stolom ili čak komodom. U isto vrijeme, kao što možete vidjeti na fotografiji, ne može im se uskratiti milost. Fotografije predstavljene u našem izboru govore o letu mašte dizajnera i proizvođača.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 1
  1. Lara Živković

    Molim Vas, na što se točno odnosi “15 ispraznosti s ogledalom”? Je li to knjiga, film ili nešto drugo? Biste li mogli pružiti više informacija kako bismo mogli bolje razumjeti o čemu se radi?

    Odgovori
Dodaj komentare