...

25 ispraznosti za spavaću sobu

Stolovi s ugrađenim ogledalima i ladicama za spremanje potrebnih sitnica pomoći će vam da se uredite bez napuštanja spavaće sobe.

Toaletni stolovi za spavaću sobu ne pripadaju osnovnim potrepštinama, ali znatno olakšavaju život njihovim vlasnicima. Na primjer, modeli s ladicama ili policama sa standardnim vratima postat će dodatni sustav za pohranu u spavaćoj sobi. Na taj ćete način uvijek imati pri ruci nakit, kozmetiku, proizvode za njegu tijela i kose i druge korisne sitnice. Ako je malo takvih predmeta, tada se mogu pohraniti izravno na radnu površinu.

Oni koji više vole "voditi marafet", jedva ustajući iz kreveta, toaletni stolovi za spavaću sobu s ugrađenim ogledalima bit će po ukusu. Za neke modele takva se ogledala mogu uvući u radnu površinu. To daje više mogućnosti za korištenje toaletnog stolića. A ponekad su toaletni stolovi sami ugrađeni u ormar.

Za male spavaće sobe prikladni su toaletni stolovi sa zrcalnom površinom & # 40; vizualno povećavaju prostor & # 41;, ugrađeni modeli ili modeli tipa konzole koji se mogu nadopuniti zidnim zrcalima. Što se tiče stila toaletnog stola za spavaću sobu, on bi trebao odgovarati općem stilu sobe, a ne"povlačiti pokrivač" na sebe.

Ocijenite članak
( Još nema procjena )
Smilyana Dvorjak

Pozdrav, dragi ljubitelji kućne udobnosti i poboljšanja! Ja sam Smilyana Dvorjak, iskusni dizajner koji stvara tapiseriju stila i spokoja u području interijera. Pridružite mi se dok idemo na putovanje kroz moje dugogodišnje iskustvo, a svaki projekt svjedoči o alkemiji dizajna koja životne prostore pretvara u svetišta udobnosti.

Ženski časopis - Moda, Ljepota, Život i kućna njega, psihologija i odnosi
Comments: 2
  1. Filip Tomić

    Možete li preporučiti 25 stavki za dekoraciju spavaće sobe? Trebam ideje kako oživjeti svoj prostor i dati mu opuštajuću atmosferu. Hvala unaprijed za vaše prijedloge!

    Odgovori
    1. Matko

      1. Udoban krevet s mekanom posteljinom
      2. Ugodne jastučiće različitih veličina
      3. Puf za odmor
      4. Topla deka ili prekrivač
      5. Ugodna prostirka za noge
      6. Ogledalo ili galerija slika
      7. Lampice za stvaranje ugodne atmosfere
      8. Mirisne svijeće ili difuzori
      9. Biljke za dodatnu svježinu
      10. Vaze s cvijećem
      11. Okvir za fotografije s dragim uspomenama
      12. Police za knjige i dekorativne predmete
      13. Sat za praćenje vremena
      14. Sjenila ili zavjese za prilagodbu osvjetljenja
      15. Ugodan tepih
      16. Stolić za kavu ili čaj
      17. Ukrasne posude za pohranu sitnica
      18. Zidne ukrase poput slika, tapeta ili zrcalnih panela
      19. Sklopivi stočići za praktičnost
      20. Košare za organizaciju
      21. Ukrasni jastuci za krevet
      22. Svjećnjaci ili lusteri za dodatno osvjetljenje
      23. Ogledalni tanjur za kozmetičke proizvode
      24. Dekorativni pokrivač za krevet
      25. Dodatni pokrivač za hladnije noći. Nadam se da će vam ovi prijedlozi pomoći da stvorite ugodnu i opuštajuću atmosferu u svojoj spavaćoj sobi!

      Odgovori
Dodaj komentare